Головна » Файли » Програмне забезпечення » Мультимедіа

SAM CoDeC Pack / SAM DeCoDeR Pack
[ · Скачати дистанційно (cloud.mail.ru) ] 31.01.2017, 12:00

Зараз існує безліч різних кодек-паків, але підбір компонентів в них не є оптимальним і не дає можливості перегляду максимального числа форматів файлів без пошуку додаткових декодерів або фільтрів. Я пропоную свій варіант добірки потрібних декодерів і кодеків для програвання і упаковки мультимедійних файлів. Тепер всі декодери, які необхідні для перегляду відео та прослуховування музики, а також кодеки, необхідні для упаковки і конвертації мультимедійних файлів, будуть завжди у Вас під рукою. Плюс у відповідній версії пакету вас чекають 3 кращих програвача!

DeCoDeR містить тільки декодери і фільтри для програвання аудіо і відео файлів. Оптимальний набір тем, хто тільки дивиться відео і слухає музику.

CoDeC містить як декодери для програвання, так і кодеки для пакування і конвертування аудіо та відео файлів.

Player-версія включає також 3 плеєра.

На 32-бітові системи Windows потрібно встановлювати 32-бітові набори, а для 64-бітових систем - 64-бітові, які також включають і 32-бітові компоненти

Головна відмінність пака від інших - це максимально можлива підтримка різних форматів - інші розраховані на популярні формати і рідкісні їм не під силу.


Операційна система: Windows XP/7/8/10

Мова інтерфейсу: багатомовна

Тип ліцензії: Безплатне програмне забезпечення

Розробник: SamLab

Офіційний сайт: www.samlab.ws

Категорія: Мультимедіа | Додав: Admin | Теги: codecs
Переглядів: 105 | Завантажень: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar