Головна » Файли » Програмне забезпечення » Офіс

MyTestX
[ · Скачати дистанційно (cloud.mail.ru) ] 27.04.2015, 15:58

MyTest X це - система програм (програма тестування учнів, редактор тестів і журнал результатів) для створення та проведення комп'ютерного тестування, збору та аналізу результатів, виставлення оцінки за вказаною в тесті шкалою.

Програма MyTest X працює з дев'ятьма типами завдань: вибір одного, вибір кількох, вказівка послідовності, співвідношення, вказівка істинності чи хибності тверджень, ручне введення числа (чисел), ручне введення тексту, вибір місця на зображенні, перестановка букв. Завдання типу так / ні легко можна отримати, використовуючи тип з одиночним вибором. У тесті можна використовувати будь-яку кількість будь-яких типів, можна тільки один, можна і всі відразу.

Програма складається з трьох модулів: Модуль тестування (MyTestStudent), Редактор тестів (MyTestEditor) і Журнал тестування (MyTestServer). Так само є додатковий модуль MyTestBuilder для створення автономних тестів в форматі exe.

Модуль тестування (MyTestStudent) є "плеєром тестів". Він дозволяє відкрити або отримати по мережі файл з тестом і пройти тестування. Хід тестування, сигналізація про помилки, спосіб виведення результату тестування залежить від параметрів тесту, заданих в редакторі.

Для створення тестів є дуже зручний редактор тестів (MyTestEditor) з дружнім інтерфейсом. За допомогою редактора можна створити або новий тест, або змінити існуючий. Так само в редакторі настроюється процес тестування: порядок завдань і варіантів, обмеження часу, шкала оцінювання та багато іншого.

Журнал тестування (MyTestServer) дозволяє організувати тестування більш зручним чином. За допомогою нього можна роздавати файли з тестами по мережі, отримувати результати з усіх комп'ютерів тестованих і аналізувати їх у зручному вигляді.

У програмі є великі можливості форматування тексту питань і варіантів відповіді. Ви можете визначити шрифт, колір символів і фону, використовувати верхній і нижній індекс, розбивати текст на абзаци і застосовувати до них розширене форматування, використовувати списки, вставляти малюнки і формули ...

Програма підтримує декілька незалежних один від одного режимів: навчальний, штрафний, вільний і монопольний. У навчальному режимі тестируемому виводяться повідомлення про його помилки, може бути показано вступ і пояснення до завдання. У штрафному режимі за невірні відповіді у тестованого віднімаються бали і можна пропустити завдання (бали не додаються і не віднімаються). У вільному режимі тестований може відповідати на питання в будь-якій послідовності, переходити (повертатися) до будь-якого питання самостійно. У монопольному режимі вікно програми займає весь екран і його неможливо згорнути.

Параметри тестування, завдання, звуки та зображення до завдань для кожного окремого тесту - все зберігається в одному файлі тесту. Ніяких баз даних, ніяких зайвих файлів - один тест - один файл. Файл з тестом зашифрований і стиснутий.

За допомогою програм MyTest X ви можете організувати як локальне так і мережеве тестування. При мережевому тестуванні результати тестування можуть бути передані по мережі в модуль Журнал, а можуть бути відправлені по електронній пошті.

При неможливості провести комп'ютерне тестування з електронного тесту можна швидко сформувати і роздрукувати "паперовий" тест.

 

Як налаштувати комп'ютерне тестування за 5 хвилин (натисни)

Урок 1 . Завантажуємо і встановлюємо MyTestX
У цьому уроці ми дізнаємося, як і де скачати останню версію програми MyTestX. Встановимо її на комп'ютер вчителя і на комп'ютер учня. Розглянемо особливості кожного з трьох модулів, з яких складається програма.

Урок 2 . Створення та редагування тестів у MyTestX
Найважливіший урок даного курсу. У ньому ви зрозумієте і навчитеся використовувати основні можливості та переваги програми. Ми на конкретному прикладі розберемо, як створювати і редагувати тести. Розглянемо всі дев'ять видів можливих питань. Розберемо системи оцінювання та основні установки поточного тесту. Навчимося робити обмеження тесту за часом, задавати випадковий порядок запитань та відповідей на них.

 

Урок 3 . Налаштування модулів Server і Student , поширення та отримання тестів з мережі
У цьому уроці ми поговоримо про налаштування модулів Server і Student. Це дуже важливо, тому що саме тут ви зрозумієте, в чому основна перевага цієї програми для вчителя. Ви побачите як вчитель двома натисканнями миші може роздати учням тест по мережі зі свого комп'ютера, а потім отримати в зручному вигляді результати тестування. Але попередньо ми розглянемо, які налаштування потрібно зробити в програмі, що б модулі правильно взаємодіяли між собою.

Урок 4 . Як отримати і виконувати тест
Спеціальний відеоурок для учнів. Що б під час тесту не виникало питань, як відповідати на той чи інший вид питання, ви можете просто показати цей відеоурок на першому занятті . Як показує практика, після цього в учнів не виникає питань щодо виконання тесту.

Урок 5 . Додаткові налаштування та інформація
Додатковий урок, в якому ми розглянемо ситуацію, коли у вас немає в класі локальної мережі, і ви не можете отримувати результати на свій сервер. Налаштуємо програму так , що б результати зберігалися в спеціальний файл і інформація з виконання тестів разом з відмітками негубилася. А так само можливо багатьох мучить питання, чи можна це все використовувати в LINUX. Відповідь так, а як подивіться в цьому ж відеоуроці. Крім цього ми подивимося, де можна знайти додаткову інформацію за цією програмою, що б використовувати всі її можливості.


Операційна система: Windows XP/7/8/10

Мова інтерфейсу: багатомовна (у т.ч. українська)

Тип ліцензії: Безплатне програмне забезпечення

Розробник: Башлаков Олександр Сергійович

Офіційний сайт: mytest.klyaksa.net

Категорія: Офіс | Додав: Admin
Переглядів: 122 | Завантажень: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar