Головна » Файли » Програмне забезпечення » Спілкування

Mozilla Thunderbird
[ · Скачати дистанційно (cloud.mail.ru) ] 08.03.2017, 16:41

Mozilla Thunderbird - потужний поштовий клієнт, який дозволяє максимально ефективно працювати з електронною поштою. Крім набору основних функцій, потрібних для роботи з поштою, в програму вбудований спам фільтр, модуль для читання RSS-стрічок, функція швидкого пошуку, підтримка IMAP / POP протоколів, модуль для читання новин, можливість групувати і багато іншого ...
Якщо ви любите вкладки в Firefox, вам сподобаються вкладки і в Thunderbird. Ця можливість дозволяє вам завантажувати листи в окремих вкладках і швидко переключатися з одного листа на інше. Можливо, в даний момент ви відповідаєте на лист, і вам необхідно процитувати попередній лист. За допомогою вкладок ви можете тримати відкритими декілька листів, легко перемикаючись між ними.

Новий інтерфейс пошуку в Thunderbird містить інструменти фільтрації і шкалу часу, які допомагають знайти потрібну вам пошту. Thunderbird також індексує всі ваші листи, щоб зробити пошук ще швидше. Результати вашого пошуку відображаються у вигляді вкладки, так що ви можете легко перемикатися між результатами пошуку та іншими поштовими повідомленнями.

Якщо ви думаєте, що цей лист знадобиться вам в майбутньому, але хочете прибрати його з папки «Вхідні», не видаляючи його, заархівуйте його! Архівування допомагає вам керувати папкою з вхідними повідомленнями і поміщати вашу пошту в нову систему архівних папок.


Операційна система: Windows XP/7/8/10

Мова інтерфейсу: українська

Тип ліцензії: Вільне програмне забезпечення

Розробник: Mozilla.org

Офіційний сайт: www.mozilla.org

Категорія: Спілкування | Додав: Admin
Переглядів: 76 | Завантажень: 14 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar